EN

en

AR

FR

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İzmir/Türkiye’de faaliyet gösteren MEFE Ticaret İthalat İhracat Dan. San. Ltd. Şti. özellikle ağaç elektrik direkleri ve diğer ağaç ürünlerin ürettirilmesi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz, Türkiye’de ahşap direk imalatı ve pelet üretimi yapan ve sektörün %90’ına hâkim olan tüm büyük firmalarla işbirliği içerisindedir ve aktif olarak ticari faaliyet yürütmektedir.

Sektörünün en köklü firmalarından olan MEFE, ağırlıklı olarak, Arap dünyası ve Kuzey Afrika ülkelerine yönelik ihracat gerçekleştirmektedir. Ek olarak Batı Avrupa ve Baltık ülkelerinde bulunan sektörel firmalarla ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır. MEFE Ticaret İthalat İhracat Dan. San. Ltd. Şti. dış ticaret konusundaki bilgi ve tecrübeleriyle, ihracat yaptığı ülkelere her yıl yenilerini eklemektedir.

Kalite, dayanıklılık ve fiyat avantajı ilkeleriyle ihraç ettiği ürünleri müşterilerine en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı başaran MEFE, ihracatın Dünya’ya açılan kapısı olmayı amaçlamaktadır.

Şirketin diğer faaliyetleri hakkında detaylı bilgiye www.mefetrade.com web sayfamızdan ulşabilirsiniz. 

Misyonumuz

Türk menşeili ürünlerin ihracatında; güvenilir, kolay, hızlı ve kesintisiz hizmeti, bir standart haline getirmek, misyonumuzdur.

Vizyonumuz

MEFE Ticaret İthalat İhracat Dan. San. Ltd. Şti. ihracatını gerçekleştirdiği ürünlerde, Türkiye’nin Dünya’ya açılan en büyük kapısı olmayı amaçlamaktadır.

Kurucumuz

Özgür ÖZAHİSKALI: Kurucu Müdür (Founding Director)

kurucumuz